Zeynep Gözübüyük

Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu

Yepyeni ve faydalı bir dernek ile ilgili bir duyurum var. Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu isimli bu derneğin kurucu üyelerinden olan, aynı zamanda Emzirme Reformu gönüllüsü sevgili arkadaşım Ayşe Tolga bu güzel oluşumu anlattı, ben de siz annelerime iletmek istedim.

Sevgili Ayşe Tolga şöyle özetliyor derneğin çalışmalarını:

“STET olarak çocuklar ve anneler üzerine eğilen, bu konularla ilgili özel projeler üreterek devreye sokan, bunun yanı sıra kişisel yardım çağrılarına göre de yardımlarda bulunan bir oluşumuz. Yardımlarımızın dışında ailelerimizin bilinçlenmesi için de projelerimiz var, anne babalarımızın sağlıklı toplumları oluşturacak bireylerin yetişmelerindeki en önemli etkenler olarak ”eğitimli” olmalarının elzem olduğuna inanıyoruz.
Bu düşünceyle STET bünyesi altında Şubat ayından itibaren düzenleyeceğimiz Eğitim Seminerlerimiz olacak. Seminerlerimizde uzmanların yanı sıra, konusunda yetkin, söz sahibi konuşmacıları da annelerimize rol modeli olmaları için davet ediyoruz.”

Ilk seminerin detayları şöyle:

Ayrıca Derneği sosyal medyada takip edebilirsiniz. Facebook’ta Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu yazarak profiline ulaşabilir, Twitter’da @stetdernek hesabını ekleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.