Zeynep Gözübüyük

Orman Dostları

Pakolino Eylül kutumuz geldi, yine heyecanla açtık bu ayın oyunlarını keşfetmek için. Eylül teması Orman Dostları. İlk olarak Misket Yolu’nu yaptık. Yine uzun süre oynanabilecek bir aktivite. Böylelerini çok seviyorum, kapısına astık, yaptğından beri odasına girip çıktıkça oyunuyor.

IMG_7326 thumb_img_0839_1024

thumb_img_0858_1024

İkinci ve üçüncü aktiviteyi bayram tatilinde anneanneyle yapması için sakladım. Dikiş uzmanı anneannedir bizde, Ayşe de bu aktiviteyi yaparken bir yandan ondan düzgün dikiş öğrense bari, benim dikişim hep yamuk yumuk olur, Ayşe benden becerikli olur umarım =) Baykuş çantayı da süsledikten sonra bayılacağına eminim.

Siz de bayram tatilinde çocuğunuzla keyifli vakit geçirmek isterseniz 1 aylık üyeliğinize artı olarak geçmiş ayların kutularından biri hediye olarak gelecek. Bir kutu fiyatına iki Pakolino aktivite kutunuz olsun isterseniz bu linkten üyelik yapmanız yeterli. Kargonun da ücretsiz olduğunu hatırlatayım.

Bu yaz hatırlarsanız Ayşe’yle yollarda hep Pakolino yaptık. Uçakta, otobüste, arabada. Gerçekten kurtarıcı oldu. Her bir aktivite en az 1 saat oyaladı. Tavsiye ederim. Yazlıkta da güneşten evden çıkartmadığımız saatlerde süper zaman geçirtti, tatil için yine aklınızda bulunsun.

Pakolino’yla ilgili deneyimlerimiz ve benim sevdiğim yanları geçmiş yazılarımda da var, isterseniz onlara da göz atabilirsiniz. 3-7 yaş arası olduğunu buradan bir kez daha hatırlatayım, siz gerisi için linkteki yazıları okuyun, kimbilir belki gelen hediye kutunuz bunlardan biri olur =)

Pakolino Aktivite Kutusu

Define Adası

Hokus Pokus 

Minik Şefler

Ne diyordum hep: #boncukaysekalppakolino ve aslında ben kalp Pakolino, valla ben de onun kadar seviyorum, hiç bitmesin istiyorum =)

 

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.