Zeynep Gözübüyük

Organickid’le Tanışın           

Hala tanışmadıysanız tabii. Belki de benden önce birbirinden güzel ürünlerini deneyimleme fırsatınız olmuştur. Olduysa ne mutlu, olmadıysa şimdi tam zamanı.

Organickid’in ana koleksiyonu organik tekstil ürünlerinden oluşuyor. Ancak ürünleri çok çeşitli. Markanın yaratıcısı sevgili Merve Hanım bir girişimci anne. Bir anne özeniyle markasını geliştirmeye çalışıyor. Anneler sitelerine girdiğinde bebekleri, çocukları için birçok ihtiyacı tek seferde karşılayabilsin istemiş ve kendi üretimi olan organik kıyafetlerin yanına yurtdışında beğendiği, kızı için aldığı ve severek yediğini gördüğü ürünlerin de Türkiye distribütörlüğünü almış. Ürün gamından kısaca bahsetmek gerekirse:

 • Doğumdan 6 yaşa kadar sertifikalı organik kıyafet ve aksesuarlar
 • Hem çocuk hem yetişkinler için banyo ve kişisel bakım ürünleri
 • Organik Bebek bezi ve ıslak Mendili
 • Hem çocuk hem yetişkinler için organik Makarna
 • Organik kurabiye, dondurma ve atıştırmalıklar

 

Biz Ayşe’yle geçen aydan beri ürünleri deneyimlemeye başladık ve gerçekten çok memnun kaldık. Organik tekstil ürünlerinin kalitesi ve yumuşaklığının yanı sıra desenleri ve modern tarzı çok hoşuma gitti. Yılbaşı yaklaşırken GingerBreadman Pijama Ayşe’nin favorisi oldu.

image1

 

Benim favorilerim ise Ayşe için organik iç çamaşırları ve yumuşacık ama kot gibi duran tayt ve elbise oldu. Hatta bundan sonra Ayşe için artık sadece organik iç çamaşırı kullanmaya karar verdim.

Bu arada organik ürün kullanıyorsanız çamaşır deterjanınızın da organik olması çok önemli, bunu da hatırlatmak isterim.
fullsizerender-2

organickid 1
Tekstil harici ürünlere gelince. Ailece makarna aşıkları olarak hem yetişkinler için olan tam durum buğdayından yapılmış makarnaya. Hem de çocuklar için olan organik sebzeli makarnalarına bayıldık. Ayşe’ninkilerden dayanamayıp biz de yedik hatta ve gerçekten sebze tadı çok baskındı. Makarnaların en hoşuma giden özelliği hem doğal hem %35 organik sebze içermelerine rağmen pişirirken dağılmaması, lapa gibi olmaması, diri ama yumuşak ve kesinlikle çok lezzetli. Kurabiyelerini çok merak ediyorum, en kısa zamanda onları da denemek istiyorum.

Ayşe’nin makarna yerken bir videosunu paylaşmıştım buradan izleyebilirsiniz.

image2 image3-1

 

Bebekleriniz için özellikle ilk 6 ay organik ürün tercih etmenizin ne gibi faydaları var onları artık yazmama gerek yok diye düşünüyorum. Organickid’in Sıkça Sorulan Sorular sayfasında organik tarım, organik iplik, organik tekstil ile ilgili çok detaylı açıklamalar da var, dilerseniz girip okuyabilirsiniz.

Ben deneyimleyip sizlerle paylaşmakla kalmak istemedim. Organickid’le tanışmanız benim vesilemle olursa güzel bir indirimle olsun istedim ve sizler için Merve Hanım’dan indirim rica ettim. Organickid’den ZG2016 kodu ile alışveriş yaparsanız %15 indiriminiz olacak. Zaten sertifikalı organik ürünlere göre çok uygun fiyatlıları var, üstüne %15 indirim olunca bebeğiniz için en sağlıklısını giydirmemek için hiç sebep kalmıyor. Umarım deneyimlerim sizler için faydalı olur. Bebeklerinizle sağlıklı günler diliyorum. Sevgiler…

Zeynep

Yorumlar

 • Gamze gul
  5 Aralık 2016
  reply

  Süper hemen denemeli!

 • Derya Parlak
  6 Aralık 2016
  reply

  Harika

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.