Zeynep Gözübüyük

Kendinizi ve bebeğinizi özel ve güçlü hissettiğiniz bir zaman

Sevgili Zeynep ile hamileliğimin 24.haftasında hayatında hiç yoga yapmamış üstelik ön yargılı biri olarak tanıştım:) 40. haftama kadar katıldığım her haftadan müthiş keyif aldım ve fayda gördüm.
Derin nefesler ve uygun hareketler ile her hafta “bebeklerimize büyümeleri için yer açtık”:)) bu Zeynep’in meşhur motivasyonudur:)) Hepsi birbirinden farklı gebelik dönemlerinde bulunan,farklı egzersiz geçmişleri olan bir gruba düzenli yoga yaptırabilmek sanırım başlı başına bir başarı…
Her hafta aynı sabır ve özenle yeni katılımcıları da göz önünde tutarak hareketlerin amacını ve işlevini anlatması, aklımızda kalması ve evde tekrarlamamız için çeşit çeşit pratik öneriler üretmesi Zeynep’in en önemli özelliği bence.
Fırsatı olan tüm anne adaylarına Zeynep ile çalışmalarını tavsiye ederim .Yogadan hoşlanmasalar da işini çok seven,insancıl ve çok sevecen bir kişi ile tanışmış olurlar :))
Hamileliğim boyunca keyifle andığım zamanlar yoga çalışmalarımız,kendinizi ve bebeğinizi özel ve güçlü hissettiğiniz bir zaman…

Sevgiler
Nurcan
nkurtoglu@gmail.com

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.