Zeynep Gözübüyük

Kampa Gidiyoruz

Pakolino aktivite kutusunun bu ayki teması Kampa Gidiyoruz! Balık tutmaca, kamp feneri ve renkli domino oyunları çıkıyor içinden.

Çeşme’de ilk olarak balık tutmacayı yaptık ve saatlerce oynadık. Yapım aşamasında halıda oynadık, sonra balıkları şişme havuzun içine attık orada devam ettik. Elodie de Ayşe’ye eşlik etti 🙂

pakolino 1

pakolino 2

 

Banyoda da oynayabilirsiniz gerçekten çok zevkli.
İkinci oyunu Çeşme-Bodrum otobüs yolculuğumuzda oynadık ve en keyifli 1 saati kamp feneri yaparak geçirdik. Önce stickerlar yapıştı, sonra hem el becerisi hem de sabretmeyi geliştiren minik delikleri açmayı yaptı Ayşe. Bir Koç burcu olarak çok sabırsız olduğu için bu oyunu nasıl karşılayacağını merakla bekledim. Arada “bitiyor mu?” diye sordu, “sonunda çok güzel bir sürprizim var, devam et” diyip elimle de altından tutarak destek olunca sabretti ve bitirdi. Mum şeklindeki minik lambasını göstermek için fenerin bitmesini beklemiştim. Benzeriyle Alin’le Çeşme’de çok oynamışlardı sürprize çok sevindi dolayısıyla, yolculuk boyunca elinden düşmedi.

Ne 

Videosunu da instagram’da paylaştım

Üçüncü oyunu henüz oynamadık ama ben çocukken domino en sevdiğim oyunlardan biriydi eminim Ayşe de çok sevecek.
Pakolino’yu ilk kez duyuyorsanız biraz detayli bilgi vermek istiyorum.
3-7 yaşa hitap eden, ebeveyn ve çocuğun birlikte kaliteli zaman geçirmesini sağlayan, anneyi uğraştırmadan gerekli tüm malzemeleri kutunun içerisinde barındıran çok kaliteli ve anne özeniyle hazırlanmış bir aktivite kutusu Pakolino. Üye olmak kolay, kargo ücretsiz, kutu kapınıza geliyor, tek yapmanız gereken çocuğunuzla yan yana oturup keyifle oynamak. Her oyunda ne amaç olduğu ve çocukta neyi geliştirdiğini de yazıyor.
Bu ay da sürprizim geçerli: Pakolino’yla siz de kampa gitmek isterseniz Pakolino benim linkimle üye olan sizlere 1 aylık üyeliğe geçen aylara ait bir kutuyu hediye ediyor. Her ay ayrı konsept ve hepsi birbirinden keyifli. Biz çok zevkle oynuyoruz, tavsiye ederiz 🙂

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.