Zeynep Gözübüyük

G-Lingerie ile Tanışın

  1. Geçtiğimiz haftalarda sevgili arkadaşım Şebnem Seçkiner‘in davetiyle G-Lingerie Bahariye mağazasını gezme ve firma yetkilileriyle görüşme fırsatı buldum.

 

Beni mağazaya girer girmez en çok şaşırtan seyahatlerimde hep aldığım dünyaca ünlü iç çamaşırı ve çorap markalarının çok geniş bir koleksiyonla karşımda olmasıydı. Hem de daha uygun fiyatlara! Peki bundan benim neden haberim yoktu dedim =) Bunun sebebi neymiş öğrendim ve yazdım aşağıda. 

Dikkatimi çeken ikinci konu kişiye özel hizmet oldu. Artık çok nadir bulduğumuz bir şey oldu. İç çamaşırı seçimi uzman desteği ister. Bedenin doğru mu, o cup sana uygun mu, sırtı sıktı mı askıları bol mu geldi, yardımcı olarak tam yerleştirmesi gerekir. Alttan destekli olsa ya da balensiz olsa daha mı uygun olur söylemesi gerekir. Firmanın araştırmasına göre Türkiye’de kadınların %80’i yanlış sütyen kullanıyormuş. Bu hizmeti birebir veren çok ilgili çalışanlara sahip mağaza zinciri G-Lingerie. Ve her gün müşteri feedbackleri merkez ofisle paylaşılıyor. Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitelerini yükseltmek için o kadar uğraşıyorlar ki medyada kendilerini duyurmadıklarını farketmemişler bile. Bu yüzden haberim yokmuş yani =) Yılların deneyimiyle Türk müşterisinin isteklerini çok iyi biliyorlar ve ürünleri bu doğrultuda seçiyorlar.

 

 

Evet artık bu yazı sayesinde artık G-Lingerie’nin varlığından ve özelliklerinden haberiniz var. İç çamaşırı, mayo, bikini, korse, emzirme sütyeni, emzirme atleti, lohusa geceliği/pijaması ihtiyacınız varsa size en yakın (adreslere linkten  ulaşabilirsiniz) G-Lingerie mağazasına gidin ve ürünleri inceleyin, deneyin. Dünya markaları olduğu için kalitelerinin ne kadar iyi olduğunu söylememe gerek yok diye düşünüyorum. Ben ilk mağaza incelememizden sonra yaz için hafif ve rahat bir model bakmaya en yakınımdaki City’s mağazasına gittim. Kişiye özel hizmetlerini de deneyimlemek istedim. DIM en sevdiğim Fransız markalarından biridir. Oradan çok tatlı bir model aldım. Çok da rahat. Satış danışmanı doğru ölçü olması için benimle birebir ilgilendi, farklı alternatifler de sundu. Fransa’dan alsam daha pahalıya alırdım eminim. 83TL’ye geldi indirimle. Siz de satın almaya karar verirseniz kasada “zeynepgozubuyuk” kodunu belirtin, %20 indiriminiz de olacak. Bu arada her yaşa uygun beden ve model var.

Hamilelerim ve emziren annelerim için bol bol lohusa ürünlerinin fotoğrafını çektim. Gecelik ve pijamalar bambu.

 

 

 

Firmanın detaylarını merak ederseniz:
1985 yılında kurulan Safari Tekstil A.Ş, kurulduğu günden bu yana kendi dalında başarılı olmuş, iç giyim ve çorap kategorilerinde dünya markaları ile ortaklık kurmak için görüşmelerde bulunmuş. Bu süreçte iç giyim, çorap ve mayoda dünya pazarının yüzde 70’ini elinde bulunduran, toplam ciro hacmi 14 milyar dolar olan, 20 dünya markası ile ortaklık kurmuş ve Türkiye’nin tek satıcı firması durumuna gelmiş.
Bu süre içerisinde neler yapmış?
• Önce bünyesinde bulundurduğu markaları öncelikle Türkiye’de çok markalı mağazalara tanıtıp satışlarını başlatmış.
• Ardından Türkiye coğrafi bölgelerinde marka olmuş iç giyim firmalarını kendi bünyesine katmış.
• Bu mağazaları ve yeni açılacak olan mağazaları G- LINGERIE adı altında toplayıp, zincir mağaza olma bilincini geliştirmiş.
Kurucuları diyor ki: “Kaliteli, son teknoloji ile tasarlanmış ürünleri yurtdışı ile aynı fiyata sunmak, bünyemizdeki markaların klasik ve moda koleksiyonlarını dünya ile aynı anda mağazalarımızda bulundurmak, sutyen ve mayoda kalıplı, rahat ürünlerimiz ve ölçü sistemimiz ile tüketicileri bilinçlendirmek ve eğitimli personelimiz ile servislerimizde farklılık yaratmak.”
Şu anda Türkiye’de farklı şehirlerde 38mağazası olan G-LINGERIE mağazalarının yabancı partnerleri arasında gelen markalar, herkesin yakından bildiği: Hanes USA, Courtaulds, Goldenlady firmaları ve DIM, Lovable, Berlei, Gossard, Aristoc, PrettyPolly, Filodoro, Sans Complexe, Rago, Cette, Cotonella, Wonderbra, Playtex, Maiden Form, Wolf, Dorina, Maiden Form, Shock Absorber, Wonderbra.

G-Lingerie mağazalarının başarısı değişik faktörlerin bir sonucu:
• Çorap ve iç giyimdeki her kesime hitap eden geniş ürün gamı.
• Fonksiyonel çözümleri
• Yarışılamaz fiyat-kalite oranı
• Uzman eğitimli satış danışmanları.

İletişim: Tel: 0212 219 90 40
Fax: 0212 219 90 45

info@glingerie.com.tr
Mağazalar hakkında daha detaylı bilgiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.