Zeynep Gözübüyük

Define Adası

Pakolino Temmuz kutumuzu çarşamba günü yaptığımız Bodrum-Çeşme otobüs seyahatimiz için saklamıştım. Ayşe’ye hiç çaktırmadan kutuları dolaba sakladım, yoksa görür görmez açıp yapmaya başlıyor =) Otobüse biner binmez sana bir sürprizim var Pakolino geldi dedim ve başladık oynamaya. Bu ayın teması Define Adası.

Instagram’da paylaştım nasıl oynadığımızı, bu video formatı blog yazısında bir türlü çıkmıyor, tıklayıp izleyebilirsiniz :

View this post on Instagram

Ayşe hâlâ uyuyor, yolculuğumuzun sonuna yaklaştık. Ayşe'nin en sevdiği aktivitelerden biri olan @pakolinocom Temmuz kutusunu bu yolculuk için saklamıştım. Sayesinde uyuyana kadar zaman saat nasıl geçti anlamadık. Balonlu tekneyi stickerlarıyla süsledik, balonu pipetle şişirme de çok eğlendirdi. Önce kendi yapmaya çalıştı benimki kadar şişmeyince yaklaşık bir 20 kez ben şişirdim o söndürdü, nefesime kuvvet 😄 Sizde de yolculuk yakınsa – profilimdeki linkten giriş yaparsanız – @pakolinocom bir aylık üyeliğe geçmiş ayların kutularından hediye ediyor, gidiş-dönüş yolculuğa anca yeter 😊 Sevgiler 💕 #boncukaysekalppakolino #pakolino #boncukayse #ig_kids #instakids #kidsofinstagram #lifewithkids #mydaughter #mygirl #mybaby #kids #kidsstyle #fashionkids #baby #love #smile #instagood #cute #photooftheday #picoftheday #happy #fun #bebepost #cutekidsclub #smile #cocuklatatil #cocuklaaktivite #pakolinoaktivitekutusu #cocuklaaktivite #evdeaktivite #cocuklageziyoruz #cocuklaseyahat

A post shared by Zeynep Gozubuyuk (@zeynepgozubuyuk) on

Pakolino sayesinde uyuyana kadar zaman saat nasıl geçti anlamadık. Balonlu tekneyi stickerlarıyla süsledik, balonu pipetle şişirme de çok eğlendirdi. Önce kendi yapmaya çalıştı benimki kadar şişmeyince yaklaşık bir 20 kez ben şişirdim o söndürdü, nefesime kuvvet =)  Sizde de yolculuk yakınsa eğer bu linkten üye olursanız bir aylık üyeliğe geçmiş ayların kutularından hediye ediyor, gidiş-dönüş yolculuğa anca yeter =)

İkinci aktivite Define Sandığı. Ayşe’nin ilk kutu oyunu olarak da tarihe geçti =) Ben zaten kutu oyunu çok severim. Dün biz birlikte oynadık, Ayşe maymun taklidi yap kartını çektiğinde çok eğlendik.

thumb_IMG_7225_1024

thumb_IMG_7235_1024

thumb_IMG_7234_1024

thumb_IMG_7233_1024

 

Bugün de öğlen uykudan uyanır uyanmaz anneannesiyle oynadılar ben de keyifle annekahvemi içerken onları izledim.

IMG_7326

Üçüncü pakette de Define Avı var, onu da haftasonuna sakladık. Bu ayki oyunlar uzun uzun oynamalık. O bakımdan çok sevdim. Uzun yaz günleri için birebir. Yine hatırlatıyorum, bu linkten üye olursanız 1 kutu fiyatına geçmiş aylardan 1 kutu da hediye olarak geliyor. Maymun taklidi yaparken kulaklarımızı çınlatın =)  Sevgiler

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.