Zeynep Gözübüyük

Boncuk’la İzmir Ziyareti

Bir süredir bloga yazamadım, evde badana-boya telaşı vardı. Malum Bebo için evde de hazırlıklar başladı. Hem boya kokusunda kalmamak hem de ailemle hasret gidermek için İzmir’e gittim. Annemle bol bol gezdik. Akşamları koyun koyuna yattık, bir eli karnımda ‘kuşumun kuşu’ diye diye sevdi hep boncuk Ayşe’yi. Uzakta olunca böyle hasret gidermek de pek keyifli oluyor.

En yakın arkadaşlarımla ve anneleriyle de çok özleşmiştik. Hepsini bir arada görmek ve boncuk Ayşe’yle tanıştırmak için mini bir baby shower yapalım dedik. 10-11 yaşımdan beri kardeşlerim gibi olan arkadaşlarımla ve teyzem gibi sevdiğim anneleriyle bu anları paylaşmayı hayal bile edemezdim, diyemiyorum, çünkü ediyormuşum. Andaçta (İzmirliler olarak biz yıllığa andaç deriz) Melis’ime yazmışım hayalimi…

andac

Çok güldük her zamanki gibi. Süper bir hatıra oldu.

babyshower2

 

babyshower3

Ve bu hafta 20’ler bitti, 30.haftaya başladık. Göbiş iyice büyüdü, Bebo’nun hareketleri iyice belirginleşti. Karnım yükseliyor alçalıyor o içerde hareket ettikçe. Seslenmelerimize cevap veriyor. Özellikle akşamları  sohbetlerimiz pek tatlı =) Yüzünü hayal ediyorum, bana güldüğünü… Elimde bir ultrason aleti olsa da yüz yüze konuşsak diyorum =)

Bizden haberler böyle. 30 haftalık göbiş fotosunu da ekledik mi bugünlük günlüğümüz tamamdır!

30.hafta hamile
Sevgiler,
Zeyno&Bebo

 

Yorumlar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.