Zeynep Gözübüyük

Ayşe’nin Mama Lekelerine Çözümüm

Ek gıda maceramız ve Ayşe’nin mama lekeleri ayrılmaz ikili oldular ilk günden beri. Ya kaşla göz arasında mama tabağına el atıp yere deviriyor, ya da eline kendi kendine yemesi daha doğrusu kemirmesi için ne verirsem mıncıklayıp yere atıyor.  Önlüklerindeki lekelerden bahsetmiyorum bile.

Sofrada bizimle yemek yemeği de çok sevdiği için zaman zaman salondaki halı batıyor. Ayşe sağolsun halıdan leke çıkarma uzmanı oldum. Daha önce de Vanish Halı kullanıyordum ama tabi böyle inatçı lekelerim yoktu. Asıl şimdi anlıyorum leke çıkartma özelliğini.

Vanish Ayşe’yle yaşadığımız güzel leke hikayelerimizden birine “Kadınlar Arası İpuçları” kampanyasında yer vermek isteyince ben de kendi Vanish yöntemimi diğer annelerle paylaştım:

Annem her zaman der ki, ev hanımlığı en nankör meslektir. Çok doğru, evde yapılan tüm işler çok nankör. Ama üzülmeyin anneler, emeklerimizin kıymetini bilen biri çıktı sonunda.

Leke çıkarmada baş yardımcımız Vanish, kendi leke çıkarma yöntemimizi tüm Türkiye ile paylaşmamızı ve haklı gururumuzu tüm Türkiye’ye gösterme şansı veriyor.

Bunun için Vanish’in Facebook sayfasındaki “Kadınlar Arası İpuçları” kampanyasına katılıp, kendi yönteminizi burada ister yazı ile anlatarak, ister fotoğraf ve video ile destekleyerek paylaşabiliyorsunuz.

 

vanish

Sonrasında Vanish en çok beğendiği yöntemler arasından 40 tanesini seçiyor ve bu yöntemlerin sahibi 40 hanımı, her gün bir tanesi olacak şekilde, Melek Baykal’ın sunduğu ve Türkiye’nin en çok seyrdilen kadın programı Melek Show’a çıkarıyor.

 

Böylece kadınlar marifetlerini tüm Türkiye ile paylaşma şansı yakalıyor!

Üstelik Vanish kampanyaya katılan tüm kadınlar arasından her hafta 30 kişiye, çekilişle Vanish hediye seti kazandırıyor.

Kampanyanın bir güzel yanı da çıkaramadığınız lekeleriniz varsa bunları diğer kadınlara sorma ve onların yöntemlerinden faydalanma şansı vermesi.

Kampanya Mart sonuna kadar devam edecek. Katılmak için hemen tık tık!

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.