Zeynep Gözübüyük

Annelerden Sütlü Tarifler Bebek Dergisi’nde!

Bazı insanlar ve kurumlar vardır, hiç bir çıkar gözetmeksizin sadece iyi niyetleri ile bazı işler yaparlar. E-bebek ve Bebek ailesi de benim gözümde onlardan biri. Amaçları her konuda annelere destek olmak, her ihtiyaçlarında yanında olmak, her sorularına cevap bulmak olan bu sımsıcak aile, LeiLeo ilk kurulduğundan beri dost ellerini  omzumdan hiç eksik etmedi. Ürünlerim E-bebek’lerde satılmıyor olmasına rağmen bunu hiç önemsemediler, annelerin emzirmelerine destek olan bir marka olmaya çalıştığım için her zaman fikir ve destek verdiler. Beni ailelerine kabul ettikleri için sevgili Nagehan Toprakdede’ye ve sevgili Hande Yuvakuran’a sonsuz teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletmek istiyorum.

Bu güzel destekleri, Bebek dergisinin Ekim sayısında “Anne Sütü” dosyasının tamamını Annelerden Sütlü Tarifler’e ayırmalarıyla devam etti. Kapakta mini başlığıyla tam 5 sayfa boyunca annelerimin deneyimleri bu ayki Bebek dergisinde okuyucularla buluştu. Annelerimden biri de Bebek Dergisi ve bebek.com un Genel  Yayın Yönetmeni sevgili Hande Yuvakuran, hatırlarsınız onun da sütlü tariflerini burada paylaşmıştım.

İşte beni mutluluktan uçuran o güzel sayfalar:

Bu güzel sayfalar hem Annelerden Sütlü Tarifler’e destek olan annelerime de çok güzel bir hatıra olacak. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum beni hiç yalnız bırakmadıkları, vakit ayırıp deneyimlerini gönüllü olarak paylaştıkları için. Bu güzelliklerin hepsi sayenizde oldu… =’)

Tabii ki yazıyı derleyen sevgili Nora Romi’yi de unutmayayım, ellerine kollarına sağlık, ve her zamanki güzel dostluğuna binlerce teşekkür!

Yorumlar

 • esra ertuğrul
  3 Ekim 2011
  reply

  Sorulara verdiğim cevapları da yazıya eklemen çok hoşuma gitti. Zeynepcim başarılarının devamını diliyorum. Bu cevaplar , yeni doğum yapmış anne için çok değerli. O nedenle ileri de hepsinin bir arada olduğu bir kitap haline gelmesi ne süper olur..
  Sevgiler

  • LeiLeo
   14 Ekim 2011
   reply

   Esracim yorumuna cevabımın dusmedigini simdi farkettim, cok tesekkur ederim her zamanki destegin icin! İyi ki varsin arkadasım!

 • Demet
  3 Ekim 2011
  reply

  Zeynepcim ne güzel bir derleme olmuş dergi sayesinde çok daha fazla anne haberdar olup faydalanabilecek ayrıca.
  Çok güzel bir şey yapıyorsun farkindasin değil mi 🙂
  Sevgiler..

  • LeiLeo
   18 Ekim 2011
   reply

   Demetcim geç yazabildim çok özür dilerim, çok teşekkür ederim güzel sözlerine. Annelerim olmasa ben hiç birşey yapamazdım. Senin de sütlü tariflerini bekliyorum =) Sevgiler…

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.