Image Alt

About Us

WE WANTED THE BEST

Modus debet expetendis ne mea, ei duo posse aeque de interesset. Ex zril virtute intelebat nam, inum eum tation aliquid acuman, est an scaevola pericula tractatos. Pro utis quem munere saperet, everti volumus ipsum.
f

Çok Faydasını Gördüm

"Hamileliğimin 12. haftasında Zeynep’le Hamile Yogası’na başladım. Doğum için son günlerim, heyecanla bebeğimin dünyaya gelmesini bekliyorum. Bu olağanüstü süreci hamile yogası yaparak geçirmek hem bana hem de bebeğime çok iyi geldi. Birçok hamile arkadaşımın yaşadığı el ve ayak bileklerinde şişlik, bel ağrısı, siyatik ağrısı gibi sorunları yaşamadım. Bunu sana borçluyum Zeynep… Senden öğrendiğim hareketleri evde de yaptım ve hala yapıyorum. Hamile yogası yapmayı düşünenlere tavsiye ederim. Herşey için çok teşekkür ederim Zeynep…"

Selma Arslan

Hem Psikolojik Hem de Fiziksel Fayda

"Yaptığımız yoga derslerinin hem psikolojik hem de fiziksel olarak kesinlikle faydasını gördüm. Sakin ve huzurlu geçirdiğim saatler bedenimi de rahatlatarak bana daha kolay bir hamilelik geçirmemi sağladı. Kaslarımın kuvvetlenip, vücudumun esnediğini ve ağrıları minimum düzeyde geçirdiğimi söyleyebilirim. Kısacası hamileliğimde yaptığım en doğru şey yoga oldu. Senin keyifli sohbetin ve verdiğin bilgiler de bonusu oldu canım 🙂 gerçekten herşey için çok teşekkürler."

Seda Coşkun

Hamile Yogası

"Hamile yogasıyla senin sayende tanıştım. Hamileliğim çok daha rahat, aktif ve keyifli geçti. Her hafta derslerini iple çektiğim doğrudur 🙂 Aynı zamanda yoga dışında hamilelik, emzirme ve bebek bakımı hakkında verdiğin bilgiler de altın değerindeydi.. Tüm hamilelere tavsiye ederim bebeklerine ve kendilerine bu özel zamanı ayırsınlar.. Herşey için hem bebeğim hem kendi adıma teşekkür ederim 🙂 Sevgiler,"

Ayşe Göksal

OUR GOALS IN 2018

Modus debet expetendi ne mea, ei duo posse aeque de interesset. Ex zril virtute intelebat nam, inum eum tation aliquid acuman, est an scaevola pericula tractatos. Pro utis quem munere saperet, everti volumus ipsum.