Zeynep Gözübüyük

12 Mayıs’ta Addresistanbul’dayız!

Bu tatlı lokumların fotoğraflarını harika bir sergide bir arada görmeye, ve hep birlikte Anneler Günü’nü kutlamaya ne dersiniz?

Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği, Anneler Gününü Doğum fotoğrafçıları Ayça Oğuş, Bige Yalın ve Özlem Turan‘ın ‘Doğum ve Yeni Doğan Fotoğrafları’ sergisiyle ve çeşitli etkinliklerle Addresİstanbul’da kutluyor.

Bu çok özel etkinlikte bizler de LeiLeo, Slingo, L’era Fresca, Petunia Pickle Bottom, Sarelle, Miki House, İstanbul Doğum Akademisi, PeriAyda, Çok Bebek Şeyler, ‘Hayat Çocukla Güzel’ adlı kitabıyla Banu Özkan Tozluyurt ve Şe Fırın olarak standlarımızla yer alacağız. Etkinlik programında ayrıca 45 dakika sürecek olan bir de söyleşi yer alıyor. Onda Yönetim Danışmanlık’tan sevgili arkadaşım Hanzade Acar annelik ve yönetim becerileri üzerine ‘Her Anne Kendi Evinin CEO’sudur’ başlıklı keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Play To Learn Anaokulları öğrencilerinin ‘Annem İçin’ Anneler Günü resimleri sergisi de alışveriş merkezi içindeki sergi alanında görülebilecek.

Anne ve babaların sabırsızlıkla bekledikleri bebekleriyle ilk tanışma anını ölümsüzleştiren doğum fotoğrafçıları Ayça Oğuş, Bige Yalın ve Özlem Turan’ın çok özel karelerini addresistanbul koridorlarına taşıdığı sergiyi ise 12 Mayıs 2012 – 17 Haziran 2012 tarihleri arasında görebilirsiniz.

Sergi Açılış: 12 Mayıs Cumartesi 13:30-19:00

Adres: addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi , Halide Edip Adıvar Bulvarı, Şişli

Biz 12 Mayıs’ta AddresIstanbul’dayız, hepinizi bekliyoruz!

Sevgiler,
Zeynep

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.